JIŘÍ ZONYGA

Díky výhře pěvecké soutěže X Factor se v roce 2008 stal z řidiče kamionu profesionálním zpěvákem.  Je součástí  seskupení Větry z jihu , které vychází především z lidových písní, historických balad a autorských skladeb, zároveň také vystupuje v doprovodu houslistky Kláry Vojáčkové. Spolupracuje se znojemskou kapelou Lucrecia Borgia hrající historický rock se středověkými hudebními nástroji, společně natočili několik CD a videoklipů.
V současné době je členem RockOpery Praha a působí i na muzikálových scénách, konkrétně v Hudebním divadle Karlín, Kalich a Hybernia.

LEONA ŠENKOVÁ

Hudbě se věnuje od dětství, od svých 13 let působila jako zpěvačka v různých rockových

a metalových kapelách. V roce 2009 se dostala do širšího povědomí diváků díky účasti v  pěvecké soutěži Česko Slovenská Superstar, kde se umístila v TOP 8. V současné době je vedle své pěvecké kariéry moderátorkou Rock rádia.

JAN VYTÁSEK

Je český zpěvák a skladatel. V průběhu let vystupoval v několika hudebních uskupeních, od roku 2002 vystupuje převážně se svojí kapelou Jan Vytásek
& Blackbirds. Je hostem českých i zahraničních akcí a vyhledávaným eventovým interpretem. V sezóně 2022 byl hostujícím frontmanem Queen Tribute kapely Prague Queen. Je zakladatelem a ústřední postavou projektu Queenheart. Současně koncertuje s výběrem písní ze svých autorských alb a oblíbenými coververzemi světových hitů.

MILAN DEVINNE

Český zpěvák s německými kořeny, příležitostný herec a eventový producent. Jeho hudební směr výrazně ovlivnila kapela Queen. Jako jediný Čech se objevil ve filmu Bohemian Rhapsody. Je manažerem Petera Freestonea, bývalého osobního asistenta Freddie Mercuryho a držitelem ocenění za celosvětový projekt v boji proti aids Tinanic Freddie Aids. Mimo tuzemskou scénu koncertoval v Jihoafrické republice, Mexiku, Švýcarsku, Německu a Itálii.

SPECIÁLNÍ HOST

MONIKA SOMMEROVÁ

Operní a muzikálová zpěvačka vystudovala operní zpěv na Pražské konzervatoři, zároveň absolvovala Českou zemědělskou univerzitu, na které získala titul Ing. Další hlasové školení získala v podobě kurzů, a to například u italského operního zpěváka Antonia Carangela nebo Dagmar Peckové.  Od roku 2014 je sólistkou muzikálu Fantom opery v hlavní roli Christine Daaé na scéně Goja Music Hall, kde rovněž účinkovala
v muzikálu Čarodějka a v nové sezóně se zde představí v roli Fantiny v Bídnících. Nyní hostuje v Severočeském divadle opery a baletu Ústí nad Labem, dále v Českých Budějovicích a Plzni.

DOPROVODNÁ KAPELA


JAN VACEK - sólová kytara


DOMINIK RENČ - klávesy


MICHAL WINTER - basová kytara


TOMÁŠ VOKURKA - bicí




DALŠÍ

TOMÁŠ ČERNÍK
zvuk, světelné efekty a osvětlení

KAROU WEIL
vizážistka

PÁJA JUNEK

UHL RECORDS
nahrávací studio